RADBUR Sp. z o. o. to dynamicznie działająca firma, która istnieje na rynku od 1989 roku. Przez ten okres stworzyliśmy stabilną firmę, dla której nadrzędnym celem jest wysoka jakość oferowanych usług i zadowolenie naszych klientów.

 

Zakres naszej działalności:

ELEMENTY  BEZPIECZEŃSTWA  RUCHU  DROGOWEGO  I  MAŁEJ  ARCHITEKTURY  MIEJSKIEJ

20130702_123032Główną specjalizacją naszej firmy jest produkcja i montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz elementów małej architektury. Zakres produkcji obejmuje m.in. balustrady mostowe, bariery drogowe, bariery wygrodzeniowe, poręcze schodów skarpowych, wiaty przystankowe i zadaszenia rowerowe. Produkowane przez naszą firmę wyroby znajdą Państwo na wielu inwestycjach drogowych realizowanych w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.   

 

WYNAJEM  I  SPRZEDAŻ  NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy pod wynajem pomieszczenia handlowe i produkcyjne, na sprzedaż posiadamy działki budowlane na Kaszubach. W swojej ofercie posiadamy także mieszkania na sprzedaż. 

Więcej w zakładce NIERUCHOMOŚCI

 

WĘDKARSTWO  NA  KASZUBACH

Od 1995 roku RADBUR Sp. z o. o. jest użytkownikiem 10 Jezior Raduńskich o powierzchni 2000 ha oferując sprzedaż świeżych ryb oraz zezwoleń wędkarskich na amatorski połów ryb. Jako użytkownik jezior dbamy przede wszystkim o zarybienie wód rodzimym gatunkiem , pozyskując narybek z własnej wylęgarni ryb. Walczymy o czystość naszych jezior, za co zostaliśmy wyróżnieni Nagrodą Ministra Rolnictwa.

Zapraszamy do wędkowania nad naszymi Jeziorami Raduńskimi – elektroniczne zezwolenie na wędkowanie

PRODUKCJA  I  SPRZEDAŻ  TORFU  OGRODNICZEGO

Ponadto RADBUR Sp. z o. o. posiada własną kopalnię torfu ogrodniczego w miejscowości Połęczyno woj. Pomorskie. Realizujemy stałe dostawy wysokiej jakości torfu ogrodniczego na potrzeby Nadleśnictw, Szkółek Leśnych oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy również transport ciężarowy o ładowności 36 m3 wraz z rozładunkiem.  

     

 

STACJA  PALIW  Z MYJNIĄ  SAMOCHODOWĄ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów działająca od wielu lat na terenie firmy stacja paliw ze sklepem i zapleczem gastronomicznym została poszerzona o myjnię samochodową samoobsługową wraz z odkurzaczem dla stanowisk osobowych i ciężarowych. Dzięki temu klient może skorzystać w jednym miejscu z wielu udogodnień.  

 

 

NASZA OFERTA