RADBUR Sp. z o. o. w Somoninie posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu konstrukcji stalowych dla potrzeb budownictwa drogowego, mostowego i kolejowego. W tym zakresie zapewniamy kompleksowe usługi od wykonania po montaż oraz terminowe wykonanie zleceń. Wśród oferowanych przez nas systemów barier stalowych, znajdą Państwo:

URZĄDZENIA ZABEZPIECZAJĄCE RUCH PIESZYCH I ROWERZYSTÓW 

Produkowane przez nas stalowe urządzenia zapewniają bezpieczeństwo pieszym i rowerzystom, uniemożliwiając przekroczenie jezdni w miejscach niedozwolonych. Urządzenia te można umieszczać na chodnikach, na krawędzi pobocza, w pasie oddzielającym jezdnię, na wyspach przystanków tramwajowych.  Do wykonania barier stosujemy wysokiej jakości stal. Trwałość wyrobów zapewnia zabezpieczenie antykorozyjne przez cynkowanie i malowanie proszkowe (wg dowolnego koloru RAL). Bariery montowane są bezpośrednio poprzez zabetonowanie lub przykręcane do podłoża systemami kotwiącymi.

BALUSTRADY MOSTOWE

W naszej ofercie znajdują się także balustrady mostowe, które jako element bezpieczeństwa ruchu drogowego zabezpieczają przed upadkiem z wysokości. Elementy balustrad wykonujemy z wysokiej jakości stali. Standardowa szerokość balustrad wynosi od 2000 do 2500 mm, wysokość od 1100 mm do 1300 mm. Poszczególne elementy balustrad łączone są ze sobą poprzez spawanie. Balustrady montowane są do podłoża za pomocą marek, bądź za pomocą kotew wklejanych. Wszystkie balustrady zabezpieczone są przed działaniem korozji poprzez cynkowanie ogniowe zgodnie PN-EN ISO 1461:2000, oraz powłoką lakierniczą uzyskaną w procesie lakierowania proszkowego.

 WIATY PRZYSTANKOWE I ZADASZENIA ROWEROWE

Wykonujemy wiaty przystankowe  z profili stalowych wypełnionych szkłem hartowanym. Konstrukcje wyposażone są w ławkę, kosz na śmieci oraz  podświetlane gabloty reklamowe i informacyjne. Zadaszenia rowerowe wykonujemy kompleksowo wraz z wyposażeniem w stojaki dla rowerów. Wszystkie elementy stalowe zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe i doszczelnione zestawem malarskim na bazie farb epoksydowo-poliuretanowych.

 EKRANY PRZECIWPORAŻENIOWE

Ekran przeciwporażeniowy  umieszczony na krawędzi obiektu mostowego zabezpiecza przed przypadkowym dotknięciem przewodów elektrycznych, usytuowanych pod obiektem.

Osłona produkowana jest w segmentach, które  skręcane są ze sobą śrubami. Ekrany montowane są do podłoża lub do balustrady. Zabezpieczane antykorozyjnie poprzez cynkowanie oraz doszczelniane zestawem wysokiej jakości farb.

 

 KATALOG RADBUR 2015